Napsali nám naši hosté

Úžasná dovolená :-)
Úžasná kuchyně, skvělá obsluha, ubytování a vířivka, prostředí…..vřele doporučujeme:-)
Pavlína, Martin, Mirek a Radka

Pavlína

Z prostředí ve kterém se penzion nachází jsme byli nadšeni,k vodě to bylo pár metrů a na cyklotúry nebo v našem případě na túry s kočárkem prostředí ideální. Hned od penzionu vedou cyklotrasy (převážně asfaltky bez aut)po kterých se dá trávit v přírodě celý den. Není to daleko na různé atrakce a památky, které jsou rovněž přístupné rodičům s dětmi, kočárkům i cyklistům (Frymburk, Český Krumlov, Lipno n. Sázavou, Stezka korunami stromů, projížďka parníkem….). Navíc kolem Lipna je několik desítek km cyklotras, kde nenarazíte na jediný automobil (jen cyklo, kočárky a in-liny). Kdo vyhledává klid a přírodu – DOPORUČUJU.

Martina S.

Restaurace stylová,pěkně zařízená.Obsluha bezvadná,příjem ná,vstřícná :lol:.Snídaně bohaté,večeře dobré,personál vstřícný,moc chválíme,byli jsme spokojeni i s okolím na cyklovýlety.Vřele všem doporučujeme i pro děti.

Krauskopfovi

Letos jedeme už po třetí  🙂 Moc se nám tady líbí,obsluha fantastická,ubytování velmi příjemné.Všichni moc ochotní. Nejlepší je zahrádka a restaurace  😀  8)

Bělohlávkovi

Souhlasím, perfektní ubytování v klidném prostředí.A ty snídaně prostě neměli chybu  🙂 Velice milá obsluha! Penzion Kovářov budeme všem doporučovat a vůbec nemusíte jezdit na kolech super výchozí bod na výlety autem.

Radek Míchal

Penzion Kovářov bych doporučila převážně cyklistům. Je to ráj pro cyklisty a jsou zde perfektně upravené a vedené cyklotrasy.

Eva G.

Všem vřele doporučujeme, strava i ubytování výborné, obsluha skvělá. Prostě super dovolená, na kterou se nedá zapomenout. Děkujeme Rummlovi

Ivana Rummlova

Děkujeme za vstřícný přístup veškerého personálu k nám i k našim žákům. Velmi si vážíme rodinné atmosféry, kterou tento penzion vyniká. Veškeré naše problémy byly řešeny ihned a s ochotou nám pomoci. Penzion má výborný bezbariérový přístup do restaurace, do pokojů i konferenčního salónku, který jsme na týden přeměnili na hernu. Výhodou penzionu je i jeho poloha. Asfaltové celkem nefrekventované cesty byly vhodné i pro naše tělesně postižené žáky. Krásnou přírodou jsme se pohodlně dostali až k vodě. Obzvlášť musím pochválit kuchaře, který svým uměním okouzlil i naše vegetariány. Budeme vás všem a všude doporučovat.

Eva Rousová

My byli též velmi spokojeni, milá obsluha, výborné jídlo, skvělá příroda kolem, mnoho možností výletů. Jediné co by možná bylo dobré zlepšit, je úklid pokujů. Za celý týden nám nevynesli koš (což s malým miminkem na plenách bylo docela problém a ani ručníky(dostali jsme každý 1 menší ručník a 1 osušku. Opět s třema malýma dětma a v deštivém počasí, kdy vám neuschnou na balkoně to nebylo ideální. A když už nebylo ani čím si vytřít koupelnu, tak mi to trochu otrávilo jinak velmi příjemnou dovolenou.  😉

Alice Podskalská

V penzionu jsme strávili Silvestr 2011/2012 a u celé naší bandy, zavládla naprostá spokojenost! Na pokojích čisto, voňavo, jídlo v restauraci na jedničku. Obsluhující slečny velmi ochotné a milé, kuchař vtipálek.  😆 Skvělý přístup k možnosti mít sebou dva větší pejsky (nebyl jediný problém) jak na pokoji, tak v restauraci.
Děkujeme celému personálu a rádi se k vám vrátíme!

Alena

Hodně příjemná je restaurace hned vedle penzionu. Nemusí se nikam jet na večeři autem, což jsme po celodenním výletě na kolech ocenili. Prostě to nemělo chybu a všem známým, kteří pojedou do okolí Frymburku na kola, Penzion Kovářov DOPORUČUJI !!!

Marta V.

skvělá obsluha – děkujeme a mějte se krásně 🙂

Denisa Lutovska

Děkujeme za Uspořádání srazu spolužáků po 23 letech..Za trpělivost s námi.Máte moc krásný penzion..Moc Děkujeme

sraz spolužáků

Velmi děkujeme za krásný týden ve Vašem penzionu :). Moc si vážíme toho, že děti nejsou nejmenším problémem, ani když lumpačí v restauraci. Tam vyzdvyhujeme a chválíme převelice skvělé slečny servírky, které nejenom „umí“, ale získaly si nás i děti tak, že jim ani nechyběl dětský koutek :). A nám také ne :). Opravdu – tomu se říká velmi profesionální přístup, který – bohužel – není běžný :). Chválíme i ostatní osazenstvo penzionu, které bylo vždy milé a ochotné poradit, pomoci :). Snídaně super, kuchyně jakbysmet :). Maso vždy výborně připravené a nejen to :). To, že nám nikdo nevynáší koš, nás nijak netankovalo :). Máme ruce a plínky i koš se dá v pohodě odhodit do nedalekých kontejnerů :). Nový pytlík pak dostanete na přání bez problémů :). Půjčovala jsem si i vysavač, když se nám podařilo rozsypat zbytek sušenek a sunar a také v naprosté pohodě a ochotě :). Konec první části :)….

Klusoňovi Choceň

Krásné ubytování, krásné restaurace i terasa,skvělá kuchyně, velmi příjemná a ochotná obsluha, není co vytknout. Doporučuji nejen cyklistům, ale i in line bruslařům. Určitě se tam vrátíme s celou rodinou na jaře.

Jana K.

Penzion Kovářov vřele doporučujeme,ideální výchozí bod na cyklo. Krásné ubytování i restaurace,služby a personál perfektní. Není co vytknout.

Raimundovi

Byli jsme opravdu velmi spokojeni a budeme Penzion Kovářov všem doporučovat.

Anna Z.

Ve dnech 26.9.-29.9.2013 naše organizace uspořádala cykloturistický zájezd na Lipno. Za všech 43 účastníků tohoto zájezdu bych chtěl velmi poděkovat celému personálu penzionu Kovářov. Strava neměla chybu, ubytování perfektní, prostě supervíkend se skvělou obsluhou. Ještě jednou děkujeme, rádi se sem budeme vracet a především všem doporučovat. Za TJ Pustá Kamenice Jaroslav Sklenář

Jaroslav Sklenář

Velice krásné místo ,dobré ceny, skvělé prostředí restaurace i pokojů,čisto a voňavo  😉 Milá a ochotná obsluha,vynikající jídlo a velký dík personálu i ostatním hostům za ohled na naší hlučnost  🙂 Pension rodinného typu, který vřele doporučuji všem  😉

Gabriela Heczková

DRUHÁ ČÁST: Pár věcí, které bychom jako uživatelé uvítali: botník – velmi praktická věc, která se mi zdá samozřejmostí, věšáky za dveřmi na stěně na bundy. Wifi – je sice zdarma, ale je opravdu hodně pomalá a pokud potřebujete i pracovat, při načítání obrázků a externích programů je to opravdu o nervy, i když jinde sviští o 109 :). A nakonec s tím se ale nedá zřejmě nic udělat – špatně odhlučněné pokoje. Večer je slyšet i normální hovor přes stěnu, o puštění sprchy či umyvadla z vedlejšího pokoje ani nemluvě :). Když je člověk unavený, dá se zvládnout cokoliv :))). Je jsou to takové mušky, které by mě při hlučnějších sousedech, dost znervózňovaly :). Toliko můj a mužův názor :). Jsou to detaily, kterých si ubytovaný všímá, nejsme fajnšmekři, ale i vylepšený detail k pohodlí klienta potěší :). Krásné dny a spokojené vracející se klienty přejeme a držíme palce celému týmu penzionu Kovářov! 🙂 Ještě jednou děkujeme :), my 4

Klusoňovi Choceň

Krásná dovolená v krásném penzionu, nádherné snídaně venku a večeře taktéž a ještě navíc se skvělou obsluhou. Moc doporučujeme!!!

Andrea Frantová

Share This