Lyžování Lipno

Skiareály Lipno, Hochficht, Sternstein nebo Mitterdorf – vybere si každý

Bruslení a běžky na Lipně

Nejdelší bruslařská dráha na světě, bežkařské trasy – zimní Lipno …

Zima na Lipně

Ani v zimě se na Lipně nudit nebudete …

Lyžování Lipno

 

Skiareál Lipno

Nejbližší skiareál – vhodný pro rodiny s dětmi, začínající i pokročilé lyžaře.

Výhody skiareálu Lipno:

  • kousek od penzionu (15 minut autem)
  • bezplatné velkokapacitní parkoviště
  • moderní zázemí – restaurace, občerstvení, půjčovny vybavení
  • vysoká přepravní kapacita lanovek a vleků
  • špičkové dětské hřiště, 100% zasněžované sjezdovky
  • večerní lyžování
  • výhodné rodinné slevy, na služby možnost využít Lipno Card

Nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách
Skiareál Lipno, jediné pětihvězdičkové středisko v Jihočeském kraji, je nejkomplexnějším rodinným lyžařským areálem v České republice. Čekají na Vás perfektně upravené, bezpečné a zasněžované sjezdovky o celkové délce 8,3 km, špičkově vybavená výuková hřiště s pojízdnými koberci, tři čtyřsedačkové lanovky, skicrossová dráha i snowpark.

Více komfortu i bezpečí na nových sjezdovkách
Nové sjezdovky, více zábavy a výuka děti do čtyř let jako v Alpách v novém lyžařském Bambini parku, kde se bude přes den i bobovat. Na to vše semůžete těšit  v rodinném Skiareálu Lipno, pětihvězdičkovém lyžařském středisku, oceněném cenou Evropské komise Eden – Evropská excelentní destinace.
Počet sjezdovek se rozšířil na devět a počet kilometrů sjezdových tratí se přiblíží 10. Rodiny s dětmi si užívají pohody a překrásného výhledu na nové Jezerní sjezdovce, dlouhé 1 400 metrů, dostatečně široké – 30 metrů a s výhledem na lipenské jezero. Sjezdovka Školní, určená pro všechny děti i dospělé z lyžařské školy Skischool Lipno. Budou tak jediní v České republice s vlastní sjezdovkou dlouhou 1 250 metrů. Na druhé straně areálu vznikne Sjezdovka lišáka Foxe se zážitkovým skicrossem, kde zažijete spoustu zábavy. Po cestě vás budou čekat další zábavné atrakce, včetně hledání pokladu s instruktory naší lyžařské školy Skischool Lipno

Bambini výuka – zábavné lyžování pro nejmenší
I ti nejmenší děti se budou moci učit lyžovat jako velcí kluci a holky. Lyžařská škola připravila zábavnou Bambini výuku pro děti do čtyř let. Chybět u toho nebude kromě výuky i dostatek zábavy a samozřejmě maskot lišák Fox.

Animace s lišákem Foxem každý den
Tak to tu ještě nebylo. Lišák Fox, který pomáhá dětem ve Fox parku při lyžování a různě s nimi blbne, si našedl přes léto lidského kamaráda a společně připravili zábavný program na každý den ve Fox parku od 15 do 16 hodin. Připravte se na soutěže a zábavu.

Lipenský žolík, aneb věrnost se vyplácí
Jde o věrnostní skipas pro naše věrné lyžaře. Po každé páté návštěvě obdrží jeho majitel jednodenní skipas ZDARMA.

Elektronický skipas, aneb lipenské e-lyžování
Skipas si můžete koupit přes internet. Výhodou je, že do Skiareálu Lipno přijedete a ihned můžete jít lyžovat. Nákup provedete pohodlně z domova. Stačí k tomu mít vlastní skipas s číslem, který si koupíte na pokladnách Skiareálu Lipno.

S Lipno Card ušetříte stovky korun
Pokud máte Lipno Card, neprohloupíte. V mimosezónně získáte slevu 20 procent na vícedenní lyžování a v hlavní sezóně to pak je 5 procent na vícedenní lyžování.

Zážitkové lyžování
K oblíbenému propojení lyžování s dalšími aktivitami patří i Z lyží do Hopsária. Pohodu ve světě plném her a zábavy v trampolínách, prolézačkách a míčkových bazéncích budou jistě využívat hlavně děti. Pro ně lyžařská škola připravila celodenní program. Skiareál Lipno nyní nabízí Z lyží do korun stromů, Z lyží do bruslí, Z lyží do plavek a nyní Z lyží do Hopsária.

Slalom, aneb vyzkoušejte si být závodníkem
Každý den pro vás připravíme na sjezdovce veřejný slalom, který si všichni budou moci vyzkoušet a zjistit, jaké to je být závodníkem na lyžích.

WiFi ZDARMA
Zřídili jsme pro vás zdarma pokrytí internetem v areálu, abyste měli přístup k informacím on-line. Stačí se přihlásit na síť lipnobavi.cz. Tu na vašich mobilních zařízeních chytnete ve Fox parku, u pokladen Skiareálu Lipno, nástupní stanice Lanové dráhy Jezerní a nahoře na vrcholu Kramolína na tzv. Lyžařském náměstí, kde se sbíhají lanové dráhy Jezerní a Střecha.

Jak to ve skiareálu vypadá se můžete podívat ve virtuální prohlídce

Skiareál Hochficht

Lyžařský areál v nedalekém Rakousku s parametry alpského střediska pro všechny náročné lyžaře. Na Hochficht dojedete za cca hodinu autem (52 km).

 

Lyžování Lipno

Zkuste Lipno i v zimě – lyžování, bruslení, běžky …

Share This